26 Říj 2017

Umělé vánoční stromky

0 Komentářů

K českým vánocům patří neodmyslitelně vánoční stromek. Jestliže doma vytváří tu správnou atmosféru ozdobená jedlička nebo smrček, má pak vůbec smysl uvažovat o umělém vánočním stromku? Určitě ano, zejména pokud chcete ozdobit své prodejní prostory, výlohy anebo pokud doma nemáte dostatek času věnovat živému stromku potřebnou péči.Umělé vánoční stromky nejsou dnes totiž na první pohled k rozeznání od těch živých. Dokonce se dá říct, že mnohé z nich jsou i hezčí, než většina stromků nabízených na předvánočních trzích, protože jejich stavba je pravidelná a souměrná.

Velkou výhodou umělého vánočního stromku také je, že si můžete zvolit jeho optimální velikost přesně podle svých potřeb. Umělé stromky se prodávají ve výšce do jednoho metru, ale jsou také k dispozici stromky téměř třímetrové. Umělé stromky také drží pořád stejný tvar a nevyžadují žádnou údržbu ani úklid opadaného jehličí. A nehrozí ani skvrny na podlaze ze smůly, která z živých stromků přirozeně odkapává. To vše oceníte především v komerčních prostorách, jako jsou kanceláře nebo obchody, ale také v domácnosti.

Koupě umělého vánočního stromku je i ekonomicky výhodnější, protože ho můžete využít opakovaně několik let po sobě. Díky své konsktrukci umožňuje uskladnění na mnohem mnohem menším prostoru, než zabírá při svém vystavení.

Na umělý vánoční stromek se jinak nevztahují žádná další omezení. Vánoční ozdoby a svítící řetězy ho mohou krášlit úplně stejně, jako stromek, který vyrostl uprostřed lesa.

V naší prodejně, která leží v prostorách Velkotržnice Lipence, nabízíme bohatý výběr umělých vánočních stromků všech velikostí. Kromě toho si zde také vyberete ozdoby a dekorace pro vánoční a adventní výzdobu.

Společnost Garden Centre vedle vánočního sortimentu nabízí také kompletní nabídku zboží jak pro zahradnické profesionály, tak i pro ty, kteří mají péči o zahradu jako svůj koníček. Zákazníci si zde také mohou nakoupit z ojedinělé nabídky svíček pro všechny příležitosti.

[nahoru]